שיקום הפה

החיוך הוא כרטיס הביקור שלנו!

כולנו היינו רוצים לחייך בביטחון בלי לחשוש, אך יש אנשים שמסתירים את החיוך כתוצאה מליקויים שונים בשיניים כמו חוסר שיניים, רווחים בין השיניים, פיגמנטציה, שיניים שבורות ועוד.

שיקום שיניים לחיוך מושלם

שיקום הפה הינו התחום האחראי על שחזור שיניים, שיקום שיניים חסרות באמצעות שתלים והשיקום הבא אחריהם, החזרת תפקוד תקין של השיניים, החניכיים והלסתות, עם חשיבה על תוצאה אסתטית ותפקודית למשך שנים רבות.שיקום שיניים באמצעות כתרים וגשרים

שיקום הפה באמצעות כתרים וגשרים מאפשר לנו להעניק שחזור אסתטי ומלא של שיניים פגועות או שיניים חסרות.

במרפאתנו מבוצעים טיפולים מתקדמים באמצעות כתרים וגשרים המיוצרים בטכנולוגיה דיגיטלית חדשנית ומדויקת ללא מתכות עם דגש על תוצאה אסתטית ברמה גבוהה ומראה שיניים טבעי.

כתריםשיקום קבוע באמצעות כתר בודד

כתר בודד משמש במקרה של שיקום ושיחזור כותרת השן כתוצאה מפגיעה עששתית נרחבת שהובילה לטיפול שורש או במקרה שישנו צורך לשחזר כותרת שן לאחר ביצוע השתלה דנטלית.

הכתר מעוצב ומותאם למראה השן ומשתלב בטבעיות עם השיניים הקיימות.

כחלק בלתי נפרד מהמודעות לאסתטיקה, השימוש העיקרי כיום במרפאתנו מבוסס על כתרים העשויים מזירקוניה.שיקום קבוע באמצעות גשר

כאשר חסרות מספר שיניים סמוכות ניתן לבצע שיקום בעזרת התקנת מספר שתלים דנטליים ועליהם מרכיבים גשר או להתקין גשר בין שיניים סמוכות למקום החסר, הכל כמובן בהתאם למקרה.הגשר מורכב ממספר כתרים המחוברים יחדיו.

בעבר נהוג היה להשתמש רק בגשרים המכילים מתכת מצופה חרסינה, אך כיום עם התפתחות חומרים חדשניים, אנו משתמשים גם בגשרים העשויים מזירקוניה ללא מתכת המשלבים חוזק ואסתטיקה יחד, הכל בהתאם למקרה.שיקום נשלף באמצעות תותבות שלמות / חלקיות 

שיקום באמצעות תותבות נשלפות היה בעבר פתרון נפוץ אך נמצא בשימוש גם כיום, הוא משמש בעיקר למטופלים הזקוקים לשיקום שיניים חלקי או מלא, ואינם יכולים לעבור תהליך של השתלת שיניים, בין אם כתוצאה מחוסר האפשרות הטכנית לבצע השתלות או משיקולים כספיים.

למטופלים אלו קיימות שתי אפשרויות למערכת שיניים חלופית: 

תותבות חלקיות – משלימות חוסר חלקי של שיניים בפה ונאחזות באמצעות ווים לשיניים הקיימות בפה.

תותבות חלקיות

תותבות שלמות  - משלימות חוסר שיניים מלא ונתמכות עם אחיזה מועטה על גבי רכס החניכיים, כתוצא מכך יציבותן בעייתית ואינה מושלמת.

תותבות שלמותתותבות נתמכות ע"ג שתלים

תותבות נשלפות אינן יציבות כמו שיקום קבוע והן מצריכות טיפולים תקופתיים עקב שחיקה ולכן, רצוי לקבע אותן באופן כזה שיאפשר למטופלים לחוש ביטחון ויכולת לאכול וללעוס בחופשיות.

תותבת על שתלים

בהיעדר אחיזה בשיניים טבעיות קיימות, במקרים של חוסר מלא של שיניים, התותבות השלמות נאחזות אך ורק ברכס החניכיים והעצם ולכן הן פחות יציבות.

לכן, ישנה אפשרות לשפר את יציבות התותבות השלמות באמצעות התקנת 2 שתלים בשילוב עם מחברי אטצ'מנט (מצמדים מיוחדים) המותקנים באופן משולב על-גבי השתלים והתותבת ואפשרים גם יציבות משופרת של התותבת וגם אפשרות להסירה לצורך ניקוי.שיקום לסת שלמה ביום אחד - 

טיפול בשיטת All- On 4\6      

למי מיועדת שיטת ה-All On -4\6 

מדובר בשיטת השתלת שיניים המיועדת למטופלים עם חוסר מלא של שיניים או למטופלים שעקב חוסר קיצוני בנפח העצם, אינם יכולים לעבור השתלות דנטליות נרחבות בכל הפה.

שיקום לסת שלמה - השתלות שיניים

בשיטה זו מבוצעים 4-6 שתלים דנטליים, המותקנים בזווית התקנה ייחודית ומהווים עוגן קבוע בלסת, עליהם מורכב גשר המחובר מכתרים, המעניק שיקום קבוע כמו שיניים טבעיות ומאפשר המשך תפקוד תקין של מערכת הלעיסה והפה, ברמת אסתטיקה מרשימה.

היתרון הגדול של השיטה הוא בטיפול מדויק ומהיר, המבוסס על תכנון דיגיטלי מדויק המאפשר למטופלים המתמודדים עם חוסר נרחב של שיניים, לזכות למראה אסתטי ותפקוד תקין של שיניים חדשות וקבועות בתוך 24 שעות בלבד.

הודות למכשור המתקדם במרפאתנו ומערכות השתלים החדשניות והמובילות ביותר, תוכלו ליהנות מתהליך השתלה מתקדם באמצעים זעיר-פולשניים, ולחזור אל שגרת חייכם במהרה.


ליצירת קשר >> לחץ כאן


יצירת קשר באמצעות WhatsApp